2 Мп HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A (2.7-12 мм)
Код:
08283
0 відгуків
3 150 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A:
- 2МП HDCVI відеокамера
- Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS
- Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ
- Об'єктив: 2.7-12 мм, кут огляду 105,9°-33,4°
- Функції: DWDR, день/ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC
- ІЧ підсвічування до 60 метрів
- Вбудований мікрофон
- Smart ІЧ
- Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В/8,2Вт
| Кут огляду | 105°-32° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" progressive CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,7-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Функції | DWDR, 2DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 8,2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф 122 х 104 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 570г |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
































