2Mп HDCVI Full-color відеокамера з LED підсвічуванням Dahua DH-HAC-HDW1209TLQP-LED (3.6 мм)
Код:
13883
0 відгуків
1 350 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Цілодобове відеоспостереження у кольоровому режимі
- Підсвічування до 20 м
- До 25 к/с при 1080p
- Проста та швидка установка
- Переключення відеовиходу HDCVI/TVI/AHD/CVBS
- Фіксований об'єктив 3.6 мм
- Клас захисту IP67
| Кут огляду | 86° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | 2D NR |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 97 х 91 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 210 г |
| Технології | Full-Color |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
































