2 Мп Starlight HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HDW1231TLMQP-A (2.8 мм)
Код:
11879
0 відгуків
1 935 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DH-HAC-HDW1231TLMQP-A:
- 2Мп HDCVI Starlight
- Матриця: 1/2.8" CMOS
- 0.002 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ
- Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 107°)
- Частота кадрів: 1080p - 25к/с
- Функції: WDR 130 дБ, день/ніч (ICR), 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC
- Вбудований мікрофон
- Smart ІЧ підсвічування до 30 м
- IP67
- DC 12В/3Вт
- Φ110 × 88 мм
- 280г
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" 2МП CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.002 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 110 × 88 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 280 г |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
































