8Мп 4K Real-time HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1800TLMP (2.8 мм)
Код:
13887
0 відгуків
2 925 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DH-HAC-HDW1800TLMP
- Роздільна здатність 4K
- Переключення відеовиходу CVI/CVBS/AHD/TVI
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- Інтелектуальне ІЧ-підсвічування до 30 м
- Клас захисту IP67
| Кут огляду | 105° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 4K CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.03 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | 2D NR |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 94 × 85.7 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 330 г |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
































