2 Мп Starlight HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI (3.6мм)
Код:
08284
0 відгуків
3 105 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Dahua DH-HAC-HDW2249TP-I8-A-NI (3.6мм):
- 2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера
- Матриця: 1/2.8" CMOS
- Дозвіл: 2 Мп, 1920(H) x 1080(V)
- Чутливість: 0.001 Люкс
- Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 89.5°
- Функції: WDR 120 дБ, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC
- Вбудований мікрофон
- Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В±30%/2.4 Вт
| Кут огляду | 89° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | BLC / HLC / WDR/OSD menu |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф 106 х 99,2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 480г |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
































