2Мп Starlight HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A (2.8 мм)
Код:
13879
0 відгуків
2 520 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A:
- 2Мп Starlight HDCVI з мікрофоном;
- Матриця: 1/2.8" CMOS;
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 107˚); 0.002 лк/F1.6, 30 IRE, 0 лк з ІЧ;
- Запис: 1080p - 25к/с;
- Функції: день/ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 130 дБ;
- ІК підсвічування до 80 м;
- IP67, -40°C - +60°C
| Кут огляду | 107° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.002 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Функції | WDR, 3D NR |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 241 × 91 × 91 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 650 г |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































