5Мп Starlight HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1500DP (6 мм)
Код:
11890
0 відгуків
2 925 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DH-HAC-HFW1500DP:
- 5Мп Starlight HDCVI
- Матриця: 1/2.7" CMOS
- Об'єктив: f=6 мм (кут огляду 52˚)
- 0.005 лк
- Запис: 5МП, 4МП - 25к/с
- Функції: день/ніч DWDR, 2D-DNR, день/ніч(ICR), AGC, BLC, HLC
- Ік підсвічування до 80 м
- IP67
| Кут огляду | 52° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Функції | DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC, HLC |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 242 × 91 × 91 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 590 г |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
































