5 Мп HDCVI мультиформатна відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1500RP-Z-IRE6 (2.7-12 мм)
Код:
09121
0 відгуків
4 005 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 1/2.7" - 5 Мп CMOS
- 25 кадрів/с при роздільній здатності 5Мп (2592х1944)
- Моторизований об'єктив 2.7-12 мм
- Переключення режимів HD та SD
- ІК підсвічування 60метрів, Smart ІЧ
- IP67, DC12В
| Кут огляду | 98°-36° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" - 5 Мп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2592x1944 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | алюмінієвий сплав |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 209х90х90 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 550г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































