2 Мп ColorVu TurboHD Fixed Mini Bullet відеокамера Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм)
Код:
12354
0 відгуків
2 205 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DS-2CE10DF3T-F
- 2 Мп ColorVu
- Turbo HD. 0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED (підсвічування до 20м)
- f=3.6 мм (кут огляду 77°)
- Нахил: 0° – 90°
- Функції: WDR 130 дБ,BLC,HLC,Global,HLS. 4 зони маски та ROI.
- IP67
- -40°C – 60°C
| Кут огляду | 76° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | WDR 130 дБ,BLC,HLC,Global |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 30 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 161 × 70 × 70 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 390 г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
































