5Мп ColorVu Turbo HD відеокамера з сигналізацією Hikvision DS-2CE10HFT-F (2.8 мм)
Код:
09036
0 відгуків
3 285 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5 Мп CMOS матриця
- Дозвіл 2560х1944
- 24 години кольорове зображення
- WDR 130 дБ, 3D DNR
- Фокусна відстань 2,8 мм
- Обладнано сигналізаційними стробоскопами, які використовуються для активації тривоги
- Вигляд підсвічування до 20 метрів
- IP67
- Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS
| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 5 Mп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | WDR 130 дБ |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3,6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 168x70x68 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 350г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































