2Мп TurboHD ColorVu відеокамера Hikvision DS-2CE12DF0T-F (2.8 мм)
Код:
12355
0 відгуків
2 025 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS;
- Матриця: 2МП CMOS;
- Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з LED підсвічуванням;
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 98°);
- Функції: DWDR, BLC, HLC;
- Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD;
- Видиме підсвічування - 40 метрів;
- IP67, DC 12В/4Вт, 194×78×74 мм, 516г.
| Кут огляду | 98° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 2 MП CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Функції | DWDR, BLC, HLC |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 194.2 × 78 × 74.5 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 516 г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
































