5 Мп ColorVu Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE12HFT-F (2.8 мм)
Код:
09475
0 відгуків
3 825 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Матриця: 5 Мп CMOS;
- Роздільна здатність: 2560x1944;
- Чутливість: 0.0005 Люкс/F1.0(Колір);
- Фокус: 2.8 мм, 3.6 мм;
- Горизонтальний кут огляду: 2.8 мм - 99.7°, 3.6 мм - 80.1°;
- Дальність підсвічування: до 40 метрів;
- WDR: WDR 130 Дб;
- Харчування: DC 12 В;
- Захист: IP67;
- Габарити: 82.6×77.1×220.4 мм;
- Вага: 565 р.
| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5 Mп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 220х82x77 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 415г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
































