2Мп Turbo HD мультиформатна відеокамера з вбудованим мікрофоном Hikvision DS-2CE16D0T-ITFS (3.6 мм)
Код:
09249
0 відгуків
1 715 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2 Мп CMOS
- Роздільна здатність1920х1080
- Фіксований об'єктив 3.6 мм
- 2D-DNR, DWDR
- Smart ІЧ, ІЧ підсвічування до 30 метрів
- IP67
- Відеовиход 4 в 1 (переключається TVI / AHD / CVI / CVBS)
- Вбудований мікрофон, аудіо через коаксіальний кабель
| Кут огляду | 80° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3,6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 158х61х58 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 300г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































