5Мп Turbo HD відеокамера HIkvision DS-2CE16H0T-ITF (C) (2,8 мм)
Код:
14069
0 відгуків
1 485 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5Мп Turbo HD відеокамера Hikvision з ІЧ підсвічуванням
- Матриця: 5 MP CMOS
- Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 85°)
- Запис: TVI 5МП - 20к/с, 4МП / 2МП 25к/с
- Функції: BLC, AGC, HLC, WDR, 2D DNR
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- IP67
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560x1944 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | BLC, AGC, HLC, WDR, 2D DNR |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 139х61x58 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 258 г |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |









































