2Мп TurboHD відеокамера Hikvision DS-2CE56D0T-IRMF (С) (2.8 мм)
Код:
10497
0 відгуків
1 350 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Hikvision DS-2CE56D0T-IRMF (С) (2.8 мм):
- 2.0 мегапіксельна high-performance CMOS матриця
- Аналоговий HD відео вихід до 1080p
- Режим день/ніч (ICR)
- Smart ІЧ
- Переключається TVI / AHD / CVI / CVBS
- ІК підсвічування - 25 метрів
- День/ніч (ICR) відеокамера, 0.1 Лк/F1.2(день), 0 Лк c Ік
- f=2.8 мм (кут огляду 106°)
- Функції: SMART ІЧ; 1-HD вихід
- IP67
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" High-performance CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | 2D-DNR, AGC, Smart ИК |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | <3W |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 89 × 68 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 250г |
| Робоча температура | -40°C…+60°C |
































