2 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) (3.6 мм)
Код:
11309
0 відгуків
1 139 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2 МП High-performance CMOS
- Режим день/ніч (ICR)
- Smart ІЧ підсвічування - 20 метрів
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS
| Кут огляду | 80° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2 MP CMOS Image Sensor |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | AGC; DNR; DWDR |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | <2W |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 98мм×65.4мм |
| Вага | 146г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































