2 Мп Turbo HD мультиформатна відеокамера Hikvision DS-2CE56D0T-IRPF (C) (2.8 мм)
Код:
10410
0 відгуків
1 179 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Форм-фактор: купол;
- Матриця: 2 Мп CMOS;
- Роздільна здатність: 1920x1280;
- Чутливість: 0.01 Люкс, 0 Люкс з ІЧ;
- Фокусна відстань: 2.8 мм;
- Горизонтальний кут огляду: 106.4°;
- Дистанція ІЧ-підсвічування: до 20 метрів;
- Поліпшення зображення: DWDR, BLC, HLC, 2D DNR;
- Живлення: 12 V DC;
- Габарити пристрою: Φ 89.9×70.1 мм;
- Вага: 130 р.
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 2MP CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | 2D DNR, BLC, HLC, OSD меню |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Φ89.9мм×70.1мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 130г |
| Робоча температура | -40°C…+60°C |
































