2Мп відеокамера HD HikVision DS-2CE56D0T-IT3F (C) (2.8 мм)
Код:
10868
0 відгуків
1 440 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS
- Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 106°)
- ІК підсвічування 40 метрів
- Функції: день/ніч (ICR)
- IP67
- DC 12В/4Вт
- ф110х93.2 мм, 211 г
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Функції | AGC, DNR, DNR DWDR, BLC, HLC |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | <3W |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 110×93.2 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 211 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |











































