2 Мп ColorVu TurboHD відеокамера Hikvision DS-2CE70DF3T-PF (3.6 мм)
Код:
12373
0 відгуків
2 250 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DS-2CE70DF3T-PF
- 2Мп 1080p
- TVI/AHD/CVI/CVBS
- Чутливість: 0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED
- Об'єктив: f=3.6 мм (кут огляду гір. 77°)
- Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D\2D-DNR
- Вигляд підсвічування 20 метрів
| Кут огляду | 76° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Поворот/Нахил | поворот: 0° - 360°, наклон: 0°-75° |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D\2D-DNR |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 85 х 82 |
| Вага | 332 г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
































