2Мп ColorVu TurboHD камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE72DF3T-F (2.8 мм)
Код:
16952
0 відгуків
2 498 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2 Мп ColorVu
- TVI/AHD/CVI/CVBS
- Чутливість: 0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду гір. 98°)
- Функції: BLC, HLC, AGC, WDR 130 дБ, 3D\2D-DNR
- Інтерфейси: BNC
- Підсвічування видиме до 40 метрів
- DC 12В/4Вт
- 40°C - 60°C , IP67
- Φ 110 × 98 мм, 349г
| Кут огляду | 98° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2Мп progressive scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф110 х 99 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 349 г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40°C ...+ 40°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































