2Мп EXIR HDTVI відеокамера Hikvision DS-2CE76D3T-ITMF (2.8 мм)
Код:
13861
0 відгуків
1 575 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2 MP High Performance COMS
- Ultra low light 1920 × 1080
- 25к/с (1920 x 1080)
- Об'єктив 2.8 мм
- EXIR 2.0, smart ІЧ до 30 м
- OSD Menu(Up the Coax)
- Support TVI/AHD/CVI/CVBS
- 3D DNR, 120 dB true WDR
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2Мп CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | 3D DNR, 120 dB true WDR |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 89.47 × 68.2 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 240 г |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
































