5 Мп Ultra-Low Light Turbo HD мультиформатна відеокамера Hikvision DS-2CE76H8T-ITMF (2.8 мм)
Код:
09057
0 відгуків
2 745 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5 Мп progressive scan CMOS
- Дозвіл 2560х1944
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- Переключається TVI / AHD / CVI / CVBS
- OSD меню,3D DNR, Smart ІЧ, Exir 2.0
- ІК підсвічування - 30 метрів
- IP67
| Кут огляду | 98° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5 Мп progressive scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.003 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Функції | WDR 130 дБ |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф90х79 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 300г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































