8Мп 4K EXIR Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE76U1T-ITMF (2.8 мм)
Код:
13867
0 відгуків
3 105 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8 Мп Turbo HD;
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS;
- Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ;
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 102.2°);
- Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП: 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12.5к/с;
- Функції: день/ніч (ICR), HLC, BLC, AGC, DWDR 105 дБ;
- Інтерфейси: аналоговий вихід, що перемикається;
- ІК EXIR підсвічування 30 метрів;
- DC 12В/5.3Вт, IP67.
| Кут огляду | 102° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 8 Мп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | Brightness, Sharpness, DNR, Smart IR, HLC |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 90 × 80 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 310 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
































