5Мп HDTVI варіофокальна відеокамера Hikvision DS-2CE79H0T-IT3ZF (C) (2.7-13.5 мм)
Код:
13865
0 відгуків
3 240 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DS-2CE79H0T-IT3ZF (C)
- 5 Мп Turbo HD варіофокальна;
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS;
- Чутливість: 0,01 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ;
- Об'єктив: f=2.7-13.5 мм (кут огляду 95°-26°);
- Частота кадрів: 5МП - 20к/с, 4МП / 2МП - 25к/с;
- Функції: DWDR, BLC, AGC, 2D-DNR, HLC;
- Інтерфейси: ІЧ підсвічування 40 м;
- IP67
| Кут огляду | 95°-27° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,7-13,5 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Функції | DWDR, BLC, AGC, 2D-DNR, HLC |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 124 × 111 × 134 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 555 г |
| Робоча температура | -40°C - 60°C |
































