2Mп HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200TRQP-BE (2.8 мм)
Код:
16609
0 відгуків
1 260 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- DWDR, 2DNR
- Макс. 25 к/с -1080р
- ІК підсвічування 25 м
- Мультиформатність HDCVI/TVI/AHD/CVBS
- Фіксований об'єктив 2,8 мм
- IP50, DC12±30%
| Кут огляду | 101° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/2.7" progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | 2D DNR, DWDR |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | чорний |
| Додаткові характеристики | Макс. 25 к/с -1080р |
| Розміри (мм) | Ф 97х93 мм |
| Ступінь захисту | IP50 |
| Вага | 170 г |
| Робоча температура | 10°C ~ +45°C |
| Гарантія | 24 міс |

















































