4-канальний гібридний WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5104C-4KL-I3
Код:
11522
0 відгуків
5 940 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4+4 (4 BNC-портів + 4 віртуальних IP канали)
- AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS
- CVI: 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с
- Декодування (всі канали): 4K 7к/с; 6MP 10к/с; 4M-N/1080N/720p/960H/ D1/CIF 25 к/с
- Вхідний потік: 64 Мбіт/с
- Аналітика: захист периметра 1 канал (аналог), розпізнавання обличчя 1 канал (аналог), SMD plus 4 канали (аналог), IoT & POS
- 1 HDD до 10ТБ максимум
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 6 |
| Можливості підключення IP камер | 4+4 |
| Вхідний потік | 64 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 4K (1-7 к/с), 6Мп (1-10 к/с), 5 Мп (1-12 к/с), 4Мп / 3Мп (1-15 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 10ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 205 × 211 × 46 |
| Вага | 530 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































