4-канальний XVR Penta-brid Smart 1U WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5104C-I3
Код:
11062
0 відгуків
3 803 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- підтримка стандартів HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS, IP;
- швидкість запису: Головний потік 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1-15 к/с); 1080N/720p/960H/D1/CIF (1 –25 к/с); Додатковий потік D1/CIF (1 –15 к/с);
- відеостиснення H.264, H.264+, H.265, H.265+;
- вхідні відеоканали: 4xBNC;
- аудіоканали: 1xRCA вхід/ 1xRCA вихід;
- підтримує записування звуку з камер HD-CVI;
- мережа: 1xRJ45 (100 M);
- вихід на монітор: 1xVGA, 1xHDMI;
- USB-роз'єми: 2xUSB 2.0;
- один SATA роз'єм для HDD до 6 ТБ;
- відео детекція: детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива;
- запис за датчиком руху, вручну, за розкладом, по тривозі;
- сумісність зі стандартами ONVIF 16.12, CGI Conformant;
- віддалений доступ та керування для 128 користувачів;
- резервне копіювання на USB-флешку та через мережу;
- робота через веб-браузер та додаток для iOS, Android, Windows Phone;
- живлення від мережі AC 220 В (блок живлення в комплекті).
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 205 × 211 × 46 мм |
| Вага | 490 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | +10°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |











































