4-канальний Penta-brid Mini 1U WizSense XVR відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HE-I3
Код:
11063
0 відгуків
5 895 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- підтримка стандартів HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS, IP;
- швидкість запису: Головний потік 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1-15 к/с); 1080N/720p/960H/D1/CIF (1 –25 к/с); Додатковий потік D1/CIF (1 –15 к/с);
- відео стиснення H.264, H.264+, H.265, H.265+;
- вхідні відео канали: 4xBNC;
- аудіо канали: 4xRCA вхід/1xRCA вихід;
- порт RS485: 1;
- підтримує записування звуку з камер HD-CVI;
- мережа: 1xRJ45 (100 M);
- вихід на монітор: 1xVGA, 1xHDMI;
- USB-роз'єми: 2xUSB 2.0;
- один SATA роз'єм для HDD до 6 ТБ;
- відео детекція: детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива;
- запис за датчиком руху, вручну, за розкладом, по тривозі;
- сумісність зі стандартами ONVIF 16.12, CGI Conformant;
- віддалений доступ та керування для 128 користувачів;
- резервне копіювання на USB-флешку та через мережу;
- робота через веб-браузер та програму для iOS, Android, Windows Phone;
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 4+2 до 6 МП |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 6ТБ |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 325 × 257 × 55 мм |
| Вага | 1,3 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | +10°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































