4-канальний Penta-brid WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HS-I3
Код:
11836
0 відгуків
4 140 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Двопотокове стиснення відео H.265 + / H.265
- Підтримує повноканальне AI-кодування
- Підтримує входи HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP
- Максимум 6 каналів входів для IP-камер, кожен канал до 6 Mп
- Максимальна пропускна здатність 32 Мбіт/с
- До 4 каналів (аналоговий канал) SMD Plus
- До 1 каналу (аналоговий канал) Захист периметра
- До 1 каналу (аналоговий канал) Розпізнавання особи
- Функціонал IoT та POS
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 9 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 238 × 48 мм |
| Вага | 840г (без жесткого диска) |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |



































