8-канальний Penta-brid Smart 1U WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5108C-I3
Код:
11258
0 відгуків
6 480 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8 каналів
- Захист периметра 1 канал (визначення та пошук людей/транспорту)
- Визначення осіб (8 за секунду)
- SMD 8 каналів
- BNC 8 каналів (5MP, 4MP, 1080p 25 к/с)
- H.265+/H.265/H.264+/H.264
- 1 HDMI
- 1 VGA
- 1 RJ-45 (100 МБ)
- 1 SATA до 10 Тб
- 2 x USB 2.0
- 1 порт RS485
| Встановлення | в приміщенні |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 8+4 канала до 6 МП |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 205 × 211 × 46 мм |
| Вага | 560 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































