8-канальний 4K Value 5MP WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5108HS-4KL-I3/T
Код:
12400
0 відгуків
10 305 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8+8 (8 BNC-портів/16 віртуальних IP канали);
- AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS;
- CVI: 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с
- Кодування 1-й та 5-й канали 4K (1–15 к/с), інші 4K (1–7 к/с);
- Вхідний потік: 128 Мбіт/с;
- Аналітика (аналогові канали): 8-канальний двосторонній зв'язок по коаксіальному кабелю, 8-канальний AcuPick, 8-канальний захист периметра, 4-канальне розпізнавання облич, 8-канальний SMD Plus, 8-канальне кодування з використанням ШІ;
- 1 HDD до 16ТБ максимум
| Встановлення | в приміщенні |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 6 |
| Можливості підключення IP камер | 8+8 |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 16ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 237 × 48 мм |
| Вага | 900 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Гарантія | 24 міс |



































