16-канальний HDCVI Penta-brid 5M-N/1080P WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5116HS-5M-I3
Код:
14089
0 відгуків
9 900 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 24 канали IP-камер, кожен канал до 6MP
- AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Вхідна пропускна спроможність 128 Мбіт/с
- HDMI/VGA режим одночасного виведення
- Інтелектуальний алгоритм, технологія Dahua Smart Motion Detection
- Підтримка пошуку ІІ за метаданими різних цілей або завантаження обличчя зображення на пристрій
- Система HDCVI підтримує передачу даних на великі відстані коаксіальним кабелем
- CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с
- Декодування (всі канали): 5M-N 12к/с; 4M-N,1080p 15к/с; 1080N/720p/960H/D1/CIF 25 к/с
- Аналітика: захист периметра 2-4 канал, розпізнавання обличчя 2 канал, SMD plus 16 каналів (24 кан з камерою), QuickPick 2.0 (2 канал), AI Coding (16 каналів), IoT & POS
- Підтримка 1 жорсткого диска SATA до 16 Тб, 2 порти USB (1 USB 2.0, 1 USB 3.0)
| Встановлення | в приміщенні |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 16+8 канала до 5 МП |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –12 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 16 Тб |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 238 × 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































