32-канальний Penta-brid 5M-N/1080P 1U 2HDDs WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5232AN-I3
Код:
10955
0 відгуків
22 995 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Захист периметра
- Розпізнавання осіб
- Захист периметра та SMD Plus
- Частота кадрів (головний потік) - 5M-N 10 к/с, 4M-N/1080P 15 к/с
- Підтримка HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP відеовходів
- Підтримка підключення до 32-кан. IP камер, кожний канал до 6Мп; Максимальна пропускна спроможність 128 Мбіт/с
- Функції IoT & POS
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 32 |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | M-N 10 к/с, 4M-N/1080P 15 к/с, 1080N 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 2 HDD до 16ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 375 × 289.4 × 53 мм |
| Вага | 2 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Гарантія | 24 міс |
































