4-канальний Penta-brid 5M-N/1080p WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HS-5M-I3
Код:
10376
0 відгуків
4 180 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4+2 (4 BNC-порти + 2 віртуальні IP канали)
- AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS
- CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с
- Декодування (всі канали): 5M-N 12к/с; 4M-N,1080p 15к/с; 1080N/720p/960H/D1/CIF 25 к/с
- Вхідний потік: 32 Мбіт/с
- Аналітика: захист периметра 2-4 канал, розпізнавання обличчя 1 канал, SMD plus 4 канали (6 кан з камерою), QuickPick 2.0 (1 канал), AI Coding (4 канали), IoT & POS
- 1 HDD до 16ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 4+2 канала до 5 МП |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –12 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 16 Тб |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 238 × 48 мм |
| Вага | 840г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |



































