8-канальний 4K XVR відеореєстратор Dahua DH-XVR7108HE-4KL-I
Код:
10384
0 відгуків
10 750 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особенности DH-XVR7108HE-4KL-I:
- Двухканальное сжатие видео H.265+ / H.265
- Поддержка HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP видеовходов
- Поддержка подключения до 16-кан. IP камер, каждый канал до 8 Мп
- Функции IoT & POS
- Защита периметра и SMD Plus
- До 2-х каналов(аналоговый канал) распознавания человеческого лица
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | немає |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт (без жесткого диска) |
| Розміри (мм) | 325x255x55 мм |
| Вага | 14500г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































