8-канальний Penta-brid 4K-N/5MP Compact 1U 1HDD WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5108HS-4KL-I3
Код:
10158
0 відгуків
9 765 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8+8 (8 BNC-портів/16 віртуальних IP канали);
- AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS;
- CVI: 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с
- Кодування (всі канали): 4K 7к/с; 6MP 10к/с; 4M-N/1080p/720p/960H/D1/CIF 25 к/с;
- Вхідний потік: 128 Мбіт/с;
- Аналітика: захист периметра 2 канали (аналог) , розпізнавання обличчя 2 канали (аналог), SMD plus 8 каналів (аналог), IoT & POS;
- 1 HDD до 16ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 6 |
| Можливості підключення IP камер | 8+8 до 8МП |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 4K (1–7 к/с); 6MP (1–10 к/с); 5MP (1–12 к/с); 4K-N, 4MP/3MP (1–15 к/с); 4M-N/1080p (1 к/с–25/30 к/с) |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 16ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 237 × 48 мм |
| Вага | 900г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |















































