4-канальний 5Мп WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5104C-I3/T
Код:
09356
0 відгуків
4 005 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4+2 (4 BNC-портів/6 віртуальних IP каналів)
- AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS
- CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с
- Кодування канали 1-2 5M-N 25 к/с, решта 5M-N 12 к/с
- Вхідний потік: 32 Мбит/с
- Аналітика реєстратора: AcuPick, захист периметра, виявлення облич, розпізнавання облич, SMD, аналіз якості відео на основі ІІ, зміна сцен, маскування приватних (конфіденційних) зон довільної форми
- 1 HDD до 16ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 4+2 канала до 5 МП |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5M-N 25-12 к/с; 2M 30 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 16ТБ |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 205 × 211 × 46 мм |
| Вага | 490 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | +5°C...+40°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |



































