4-канальний Turbo HD відеореєстратор Hikvision DS-7204HTHI-K1
Код:
09547
0 відгуків
9 684 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- IP-камеры: 4, до 8 Мп;
- Поддержка разрешений: 8МП/5МП/4МП/3МП/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF;
- Видеоинтерфейсы: 1xVGA, 1xHDMI, 1xCVBS;
- Аудиовход: 4;
- Аудиовыход: 1;
- Тревожные входы: 4;
- Тревожные выходы: 1;
- Память:1хSATA HDD до 10 Тб;
- Сеть: 1xRJ-45 10/100/1000 Mbps;
- Рабочая температура: -10°C - 55°C
- Размеры: 315х242х45 мм;
- Вес: 1,5 кг (без HDD).
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 16 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Тривожні вхід/вихід | 4 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 4 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт (без HDD) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 1500г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































