4-канальный Turbo HD 5МП 1U ACUSENSE видеорегистратор Hikvision iDS-7204HUHI-M1/X
Код:
06513
0 відгуків
6 390 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4+4 (4 BNC-портів/8 віртуальних IP каналів)
- H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP
- TVI: 8MP 15 к/с; 5MP 20 к/с; 720p 25 к/с
- Декодування: 8MP 8к/с; 5MP,3К 12к/с; 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с
- Аналітика: захист периметра (4 канали), розпізнавання обличчя (2 канали)
- 1 HDD до 12ТБ максимум
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Аналітика | детекція руху, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 4 канали (до 8 каналів) |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 8MP 8к/с ; 5MP,3К 12к/с; 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 12Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 319 × 235 × 48 мм |
| Вага | 1,16 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































