8-канальний 5MP 1U H.265 AcuSense TURBO DVR відеореєстратор Hikvision iDS-7208HTHI-M2/S(C)
Код:
06530
0 відгуків
18 990 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8+8 (8 BNC-портів/16 віртуальних IP каналів);
- H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP;
- TVI: 8MP 15 к/с; 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с;
- Декодування: 8MP 15к/с; 5MP 20к/с; 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с;
- Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, перетин лінії та вторгнення (8 каналів);
- 2 HDD до 10ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 8 камер (до 16) |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 8MP 15к/с; 5MP 20к/с; 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380 × 320 × 48 мм |
| Вага | 3,1 кг |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































