8-канальний Turbo HD гібридний відеореєстратор HikVision DS-7208HTHI-K2(S)
Код:
09261
0 відгуків
22 071 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Відео стандарт: CVBS, HDTVI, HDCVI, AHD, IP камери
- Стиск: H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Запис: 8Мп – 15к/с, 5Мп – 20к/с, 3Мп – 18к/с, 4Мп lite/1080р/720р – 25к/с
- Аудіо: 4/1, Тривога: 8/4; Виходи: HDMI, VGA, CVBS
- Інтерфейси: RS485, 1x USB2.0, 1x USB3.0, 1 RJ45 10M/100M/1000M
- 2x SATA HDD до 10 Тб
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Тривожні вхід/вихід | 8 in /4 out |
| Наявність аудіовходів | 4 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 20Вт (без HDD) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380x320x48мм |
| Вага | 2000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































