16-канальний 5MP 1U H.265 AcuSense DVR відеореєстратор HikVision iDS-7216HUHI-M2/S(E)
Код:
10161
0 відгуків
22 050 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Виявлення руху на основі глибокого навчання 2.0 включено за промовчанням для всіх аналогових каналів. Може класифікувати людину та транспортний засіб та значно зменшити кількість помилкових спрацьовувань, викликаних об'єктами як листя та вогні;
- Захист периметра - 4 канали;
- Запис: 8 MP 8 к/с; 3K 12 к/с; 5 MP 12 к/с; 4 MP 15 к/с; 8 MP Lite 15 к/с; 3 MP 18 к/с; 1080p 25 к/с;
- IP камери - 8 каналів (до 24 каналів): Включено розширений IP-режим: 16 каналів (до 32 каналів), кожен до 4 Мбіт/с;
- Передача звуку коаксіалом.
- Виходи: HDMI, VGA;
- 2 SATA до 10 Тб.
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | до 32 IP до 8 МП |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 19 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380 × 320 × 48 мм |
| Вага | 2100г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































