8-канальний Turbo HD ACUSENSE відеореєстратор HikVision iDS-7208HQHI-M1/FA(C)
Код:
10415
0 відгуків
6 525 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8-канальний Turbo HD ACUSENSE з аналітикою Deep learning та розпізнаванням осіб
- Аналіз поведінки та виявлення осіб на базі алгоритмів глибокого навчання
- До 12 IP-каналів
- Стиск H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Підтримка аналогових, HD-TVI, AHD, CVI та IP-камер
- Передача сигналу 1080p на 800 метрів та 720p на 1200 метрів
- Запис: 4Мп - 25 к/с, 1080p - 25 к/с, 720р - 25/50 к/с
- Аудіо по коаксіалу. Відео виходи: HDMI, VGA, CVBS
- Аудіо: 1вх/1вих; ; Інтерфейси: RS-485, 1x USB 2.0, 1xUSB 3.0; 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с; 1xSATA HDD до 10 Тб
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 18 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 1780г (без жеткого диска) |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































