8-канальний відеореєстратор ACUSENSE Hikvision iDS-7208HQHI-M2/S(C)
Код:
16436
0 відгуків
9 000 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8-канальний Turbo HD ACUSENSE
- Відео стандарт: HDTVI/AHD/IP/CVBS
- Стиск H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Запис: 4Мп - 25 к/с, 1080p - 25 к/с
- Аудіо: 1вх/1вих
- Аудіо коаксіал.
- Відео виходи: HDMI, VGA, CVBS
- 2xSATA HDD до 10 Тб
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380 × 320 × 48 |
| Вага | 1.78 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | 380 × 320 × 48 |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































