8-канальний ACUSENSE Turbo HD відеореєстратор Hikvision iDS-7208HUHI-M1/S(C)
Код:
09005
0 відгуків
11 115 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8-канальний Turbo HD ACUSENSE
- Аналітика руху з класифікацією об'єктів, захист периметра 4 каналу
- Відео стандарт: HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP
- Стиск H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Запис: 8 Мп – 8 к/с, 5 Мп – 12 к/с, 4Мп – 15 к/с, 3К – 12 к/с, 1080p/720р – 25 к/с
- Аудіо: 1вх/1вих; Відео виходи: HDMI, VGA, CVBS
- Передача звуку коаксіалом 8 каналів
- Інтерфейси: RS-485, 1x USB2.0, 1x USB2.0, RJ-45 10/100/1000Mб
- 1xSATA HDD до 10 Тб
- DC 12В/15Вт, 315х242х45 мм
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 60 Мб/с |
| Вихідний потік | 60 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 9 к/сек |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Додаткові характеристики | Аналитика по движению с классификацией объектов, защита периметра 4 канала, Классификация объектов - 4 канала (человек / транспортное средство) |
| Розміри (мм) | 315х242х45 мм |
| Вага | 2кг (без жеткого диска) |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































