16-канальний AcuSense 1U H.265 DVR відеореєстратор HikVision iDS-7216HQHI-M2/XT
Код:
16435
0 відгуків
14 220 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16+8 (16 BNC-портів/24 віртуальних IP канали);
- H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- HDTVI/AHD/CVI/CVB/IP;
- TVI: 3K, 5MP 20 к/с; 4 MP,1080p, 720p 25 к/с;
- Декодування: 4 MP lite,1080p 15к/с; 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с;
- Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, захист периметра (8 каналів), розпізнавання облич;
- 2 HDD до 12ТБ максимум.
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 16+8 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 3K lite 12 к/с; 4 MP lite, 1080p 15 к/с |
| Внутрішні HDD | 2 HDD до 12ТБ |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 40Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 2000г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































