16-канальний Turbo HD 1U H.265 AcuSense відеореєстратор з аналітикою HikVision iDS-7216HQHI-M2/S(C)
Код:
10839
0 відгуків
12 470 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості iDS-7216HQHI-M2/S(C):
- Аналіз поведінки та виявлення осіб на базі алгоритмів глибокого навчання
- До 24 IP-каналів
- Стиск відео H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265
- Підтримка аналогових, HD-TVI, AHD, CVI та IP-камер
- Передача сигналу 1080p на 800 метрів та 720p на 1200 метрів
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 814 |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 40Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380 × 320 × 48 мм |
| Вага | 2000г (без жесткого диска) |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































