Гібридний відеореєстратор (для IP, AHD, TVI, CVI камер) SEVEN MR-7604
Код:
08378
0 відгуків
3 638 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості MR-7604:
- MHD режим: 4 камери до 5MP AHD/CVI/TVI/Analog
- Гібридний режим: 2 камери до 5MP AHD/CVI/TVI/Analog + 7 IP камер до 5MP
- NVR режим: 16 камер до 5МР (загальний потік до 50 Mbit/s)
- Компресія H.264 High profile.
- Відеовиходи: HDMI, VGA, CVBS
- Запис: AHD/CVI/TVI: 5MP - 6к/с; 4MP - 7к/с; 3MP - 9к/с; 1080P - 12к/с. IP: 5MP/4MP/3MP/1080P - 25к/с.
- Відтворення: до 4 каналів.
- Інтерфейси: RJ45 х 1 (10/100M), USB2.0 x 2, RS485 x 1
- Аудіовходи: 4 RCA входи, 1 RCA вихід.
- Підтримка жорстких дисків HDD SATA x 1 (до 6ТБ) Onvif 2.4.
- Управління: миша, клавіатура (опційно)
- Віддалений доступ через IE/Safari/iPhone/Android/CMS
- Підтримка хмарного сервісу P2P
- Резервне копіювання через USB накопичувач, мережу
- Габарити (ШxГxВ): 260mm x 215mm x 43mm
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | MHD |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Вхідний потік | 50 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | немає |
| Наявність аудіовходів | 4 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 x 215 x 43 |
| Вага | 1000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |





































