8-канальний MHD реєстратор SEVEN MR-7608
Код:
08379
0 відгуків
4 962 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особенности MR-7608:
- MHD режим: 8 камер до 5MP AHD/CVI/TVI/Analog
- Гибридный режим: 6 камер до 5MP AHD/CVI/TVI/Analog + 3 IP камеры до 3MP, 4 камеры до 5MP AHD/CVI/TVI/Analog + 5 IP камер до 8MP, 2 камеры до 5MP AHD/CVI/TVI/Analog + 7 IP камер до 8MP.
- NVR режим: 16 камер до 8МР (общий поток до 80 Mbit/s)
- Компрессия H.265(HEVC)/H.264+
- Видеовыходы: HDMI, VGA, CVBS
- Запись: AHD/CVI/TVI: 5MP - 6к/c; 4MP - 7к/c; 3MP - 9к/c; 1080P - 12к/c. IP: 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P - 25к/c.
- Воспроизведение: до 4 каналов.
- Интерфейсы: RJ45 х 1 (10/100M), USB2.0 x 2, RS485 x 1
- Аудиовходы: 4 RCA входа, 1 RCA выход.
- Поддержка жестких дисков HDD SATA x 1 (до 8ТБ) Onvif 2.4.
- Управление: мышь, клавиатура (опционально)
- Удаленный доступ через IE/Safari/iPhone/Android/CMS
- Поддержка облачного сервиса P2P
- Резервное копирование через USB накопитель, сеть
- Габариты (ШxГxВ): 260mm x 215mm x 43mm
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | MHD |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Вхідний потік | 80 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Наявність аудіовходів | 4 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Додаткові характеристики | MHD режим, гибридный режим, NVR режим, AHD/CVI/TVI: 5MP - 6к/c; 4MP - 7к/c; 3MP - 9к/c; 1080P - 12к/c. IP: 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P - 25к/c, воспроизведение до 4 каналов, USB2.0 x 2 |
| Розміри (мм) | 260 x 215 x 43 |
| Вага | 1000г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |





































