Електрозасувка CISA 15160 НЗ-АЕ (15160.00.0)
Код:
09346
0 відгуків
1 276 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Клямка нормально закрита (НЗ) – закрита без живлення, відмикання відбувається подачею напруги.
- Функція механічної пам'яті (А) – після короткочасної подачі струму засувка залишається відкритою до відкриття-закриття дверей.
- Функція механічного розблокування (Е) – спеціальний важіль на корпусі, який переводить електрозасувку у постійно відкритий стан (режим вільного проходу).
- Матеріал – нержавіючий цинк-алюмінієвий сплав.
- Напруга – 12V AC/DC змінного/постійного струму.
- Полярність – універсальна.
- Сумісна із замками з язичком.
- Монтується в коробку металевих, дерев'яних та металопластикових дверей.
- Сторонність – універсальна.
- Висота: 70 мм.
- Ширина: 21 мм.
- Глибина: 29 мм.
- Країна виробник – Італія
| Замок | защіпка |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 70 х 21 х 29 мм |
| Вага | 0.16 кг |
| Робоча температура | -10 ~ +55°C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, пластикові, дерев'яні |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Стан замка без живлення | закритий |
| Гарантія | 12 міс |



































